שידוכים לחילונים

ההבדל בין דייטים לאתרי שידוכים לחילונים

בשנים האחרונות אתרי שידוכים לחילונים הולכים ותופסים פופולאריות בכל המגזרים. אתרי שידוכים לחילונים טובים לצורך יצירת קשר ראשוני עם בן הזוג השני, ובדיקה האם יש התאמה בסיסית, ותחומי עניין משותפים. באתרי שידוכים לחילונים, הקשר בין הבחור לבחורה הוא קשר המתנהל בצורה וירטואלית.

הכרויותבקשר וירטואלי המתנהל בין בחור לבחורה, אין חשיבות לתכונות האופי של בני הזוג, ולא תמיד ניתן לשים לב אליהם. שידוכים לחילונים הן זמן בו הבחור בוחן את הבחורה, והבחורה בוחנת את הגבר.

כאשר מחפשים מועמד באתר שידוכים לחילונים, אפשר לראות את התמונה של המועמדים. האפשרות לבחור בן זוג לפי המראה, חוסכת פגישות מיותרות המסתיימות במפח נפש, בגלל הפער הנוצר בין ההתרשמות הראשונית הנוצרת בשיחה הטלפונית, לבין המראה של בן הזוג. אתרי השידוכים לחילונים, חוסכים את שיחות ההיכרות במפגשים הראשונים, ומאפשרים תקשורת עניינית וממוקדת יותר.

המלצות כלליות להתנהלות בדייט

כללים של התנהגות נכונה בדייט, מתאימים לכל סוגי השידוכים לחילונים: היכרות אישית שהובילה לדייט, דייט בין בני זוג שהכירו באתרי שידוכים לחילונים, בני זוג שהכירו במפגש של פנויים פנויות ועוד. על השיחה במהלך פגישה להיות קלילה וזורמת.

ישנם קבוצות מסוימות בציבור הדתי בהם יש רכילות בתוך הקהילה. מטרת אתר שידוכים לחילונים הוא להביא לדייט:

 1. כאשר בחורה מגיעה מנסיעה רחוקה, מומלץ שהגבר יציע שתייה לבחורה, או יזמין לה שתייה.
 2. כדאי שהבחור יזמין את הבחורה לארוחה קלה- פיצה, גלידה ועוד.
 3. הבחור חייב להיות עדין ונעים הליכות.
 4. מומלץ שהבחורה תתנהג בצורה עדינה ומנומסת כלפי הגבר.
 5. חשוב לבחור מקום לפגישה, בו שני בני הזוג יוכלו לדבר בחופשיות.
 6. מומלץ בעת דייט לשים את מכשיר הפלאפון על מצב שקט.

למה צריך לשים לב במיוחד במהלך פגישה

על בחורות להתרחק מבחורים חשודים, משום שאלו עלולים להיות בעלים אלימים:
הכרויות

 1. נתינת כמות מתנות בלתי רגילה.
 2. בחור שלא מעוניין להכיר את משפחת הבחורה, כאשר הקשר נהיה רציני, הוא בחור שעלול לגרום לניתוק של הבחורה ממשפחתה לאחר החתונה.
 3. כדאי לבחורה לאחר פעם אחת ולבדוק את תגובת הבחור במקרה של איחור.
 4. אסור לבחור להרים קול על הבחורה במהלך הפגישות.
 5. הבחורה לא צריכה להיות ה"משיח" של הבחור.
 6. אין זכות לבחור לבקש מהבחורה למעט בפגישות עם חברות.

כאשר ה"חבר" היחיד של הבחור הוא הבחורה אתה הוא יוצא, כדאי לבחורה לחשוב היטב מדוע הבחור הגיע למצב כזה של בדידות, ולשקול פרידה מן הבחור, משום שבחור כזה עלול להשתלט על הבחורה לאחר החתונה.

דרך שידוכים לחילונים ניתן להתרשם בצורה יעילה מהאישיות העומדת ממול

ישנם חברות המארגנות טיולים וסופי שבוע של הכרויות בין בחורים לבחורות פעילויות הכרויות עבור פנויים ופנויות, עוזרת לקבוצות מסוימות המרגישות בדידות בחיי היום- יום.

אנשים רבים צריכים פעילות של שידוכים לחילונים מאורגנת על מנת להכיר

 1. לאקדמאים יש לפעמים קושי במציאת בן זוג שיתאים לאורח חייהם התובעני.
 2. גרושים וגרושות סובלים לפעמים מבדידות.

הדרכה נכונה במהלך תקופה של שידוכים לחילונים תסייע למציאת בן הזוג בקלות רבה יותר

תקשורת פנים אל פנים מחייבת את בני הזוג להתנהג בכבוד זה לזה. כאשר בני זוג חוזרים שוב ושוב על אותם טעויות במהלך הפגישות, כדאי להם לקבל מפגשי הדרכה כיצד להימנע מטעויות אלו. כאשר בני זוג נוטלים ייעוץ זוגי במהלך פגישות הכרות, הן יקבלו תרגילים מעשיים ליישם במהלך הפגישות. ייעוץ זוגי בתחום השידוכים לחילונים מכוון בני זוג לתקשורת בין אישית נכונה, וכיצד לתקשר אחד עם השני בצורה טובה, ואיך שכל אחד יבין את צרכי השני ויתחשב בהם.