הכרויות אקדמאים

מה מיוחד בציבור האקדמאים, ומדוע הוא צריך אתרי היכרות נפרדים, ופעילויות הכרות נפרדות? מדוע תחום הכרויות אקדמאים הוא תחום נפרד בעולם ההיכרויות?

ציבור האקדמאים הוא ציבור איכותי. הלימודים האקדמאיים הם לימודים תובעניים. מי שסיים אותם, הוא במצב אחר. הוא מרגיש שהוא צריך בן זוג ברמה שלו ושיבין אותו. לעיתים לציבור האקדמאים יש עבודה מכובדת, והם רוצים בן זוג עם עבודה מכובדת כמוהם.
הצורך הנפשי של הציבור הזה הוליד את הצורך לתחום הכרויות אקדמאים.

אקדמאים יחפשו אקדמאים כמוהם במקומות בהם הם נמצאים:

  1. פעילויות הכרות ומפגשים לציבור האקדמאים.
  2. אתרי הכרות לאקדמאים.
  1. פעילויות הכרות ומפגשים לציבור האקדמאים.

אלו הם פעילויות הכרות לא וירטואליות. ישנם חברות המארגנות מפגשים ואירועים לציבור האקדמאים. ציבור האקדמאים משתתף בטיולים ובפעילויות. במהלך הזמן נוצרת הכרות בין המשתתפים, ולעיתים נוצרים זוגות מהמפגשים. לעיתים ההכרות לא תהיה דווקא במפגש הראשון. האווירה של טיול ונופש היא אווירה משחררת, שגורמת ליותר רצון להכיר אחד את השני.

  1. אתרי הכרות לאקדמאים

ישנם אקדמאים שיעדיפו לאתר את בן זוגם ברשת האינטרנט. הם יעדיפו במשך כמה חודשים לשוטט באתרי הכרות לציבור האקדמאים. מה יש באתרים אלו? באתרים אלו יש את יכולת הסינון. הגולש רואה מראש בפרופיל המועמד מי מתאים לציפיות ומי לא מתאים, וכך מסנן וחוסך לעצמו הכרויות שלא יובילו לשום מקום. כאשר הגולש מחליט על מועמדת, אזי ייצור איתה קשר ראשוני. במידה ויהיה קשר ראשוני טוב, אזי הקשר יתפתח לדייט, ולפעמים לחתונה.