אתרי הכרויות לאקדמאים

מדוע יש צורך באתרי הכרויות לאקדמאים? מדוע אי אפשר להסתפק באתרי ההיכרויות הרגילים? התשובה לכך נעוצה בעובדה שאקדמאים מחפשים אקדמאים. אקדמאים הם אנשי קריירה מטבעם. הם השקיעו את זמנם ואת המרץ שלהם בשנות הלימוד. חלקם אף למד בחו"ל. הלימודים שינו את האופי שלהם לעדין ומלומד. הם מחפשים בן זוג שיהיה כמוהם. הם צריכים משהו כמוהם שעבר את שנות הלימוד, ובשלב בחיים בו הוא נמצא בקריירה, ולרוב תהיה זו קריירה מכובדת. על הצורך הנפשי של האקדמאים לחפש בן זוג כמוהם, עונים אתרי ההיכרויות של האקדמאים.
הצורך הנפשי של ציבור האקדמאים למצוא בן זוג כמוהם, יאפיין את כל סוגי האקדמאים. זהו צורך משותף גם לאקדמאים דתיים, חרדים, גרושים ועוד. ישנם קבוצות בציבור האקדמאים שאתר היכרות לאקדמאים יקל עליהם מאוד.

זמנם של ציבור האקדמאים עמוס ביותר. אתר מסודר בו יוכלו לבחור לעצמם בני זוג, יקל מאוד על ציבור האקדמאים ויחסוך להם זמן רב בפגישות מיותרות. אפשר על ידי מידע מוקדם לחסוך פגישות מיותרות שמראש אינם מתאימות.

גרושים אקדמאים הם בבעיה. לעיתים הגרושים היו דווקא מפני שבן הזוג הקודם לא היה אקדמאי.  השוני בין אקדמאים ללא אקדמאים יצר חוסר התאמה שהובילה לגירושים. על גרושים אקדמאים למצוא בני זוג עם מעמד כמוהם. כיצד יצליחו גרושים אקדמאים למצוא בני זוג, מבלי להזדקק למשרד שידוכין?

הפתרון לגרושים אקדמאים הוא אתרי הכרויות לאקדמאים.

מהם אתרי הכרויות לאקדמאים?

אלו הם אתרי הכרויות המיועדים לציבור האקדמאים. לאתרים אלו נרשמים אקדמאים מכל הציבורים. כל אחד פותח פרופיל, ומעלה תמונות וסרטונים מתאימים. הגולשים יוצרים קשר עם בן זוג מתאים, מתכתבים, ואף קובעים דייט.