אפליקציות להיכרויות

אפליקציות להיכרויות הופכים את מלאכת החיפוש של החצי השני לקלה יותר. כיום מאגרי הפנויים והפנויות לא שייכים רק לשדכנים ושדכניות, אלא נגישים לציבור הרחב בזכות כל אפליקציות להיכרויות הקיימים. אתרי הכרויותשדכנית היא גברת שיש לה מאגר גדול של פנויים ופנויות, והיא מנסה להתאים ביניהם. השדכנית לא תחשוף בפני המועמד את כל המאגר שברשותה, אלא תציע לו כל פעם מישהי אחרת. תוכלו למצוא אפליקציות להיכרויות שהחיפוש בהם הוא בחינם, אך כאשר מוצאים את בן הזוג, משלמים לאתרים "דמי שדכנות".

בעזרת חיפוש מעמיק תמצאו אפליקציות להיכרויות שמספקים פעולות מסוימות בחינם, וכדי לקבל את מגוון השירותים באתרים, יש לעשות מנוי.

אפליקציות להיכרויות מכילים מגוון של כלים המאפשרים להשיג ידע על המועמד, ומגוון רחב של כלים המאפשר תקשורת בין המועמדים.

האם אפליקציות להיכרויות הינם דבר טוב או דבר רע?

חשוב מאוד ליצור מאגרים של פנויים ופנויות, ובפרט שישנם אתרים שונים עבור קבוצות שונות. באתר האינטרנט יכול מועמד להיראות יפה, אולם בעת המפגש פנים מול פנים, לא יהיו לבני הזוג תחושת משיכה.

באפליקציות להיכרויות אפשר לעשות "יחצנות" טובה: לשים תמונות יפות מלאות בחיוכים, סרטונים נחמדים, אך כאשר אותו מועמד שבתמונות הפרופיל נראה אדם שמח ומאושר נפגש עם הבחורה, הוא יכול להתגלות כאדם מדכא ומשעמם.

אפליקציות להיכרויות הינם דבר חיובי, אך יש להתנהל בהם בצורה חכמה

יש לזכור שהפרופיל של המועמד באפליקציות להיכרויות, מהווה "כרטיס הביקור" שלו. יש להתייחס לחיפוש המועמד באפליקציות להיכרויות כאל ראיונות עבודה. החיפוש אחר הבן זוג, צריך להיות דומה לחיפוש אחר עובד.

דבר ראשון לפני שניגשים אל אפליקציות להיכרויות, יש להגדיר מטרה ברורה

אתרי הכרויותלפני שמחפשים בן זוג באפליקציות להיכרויות, כדאי לשבת עם עצמנו ולחשוב מה באמת מחפשים. האם מועמדים יפים באפליקציות להיכרויות, הם גם בני אדם נחמדים? כיצד יגיב המועמד במסגרת אפליקציות להיכרויות על איחור לפגישה, או על דבר שמתנהל בניגוד לשביעות רצונו?

לאפליקציות להיכרויות יש יתרון בכך שניתן להגדיר מראש את חתך החיפוש וההגדרות, ובכך לחסוך זמן של פגישות מיותרות.

הימנעו מטעויות אפשר בקלות להתמכר לאפליקציות להיכרויות, ולבזבז את הזמן על קשרים והתכתבויות שלא יביאו לקשר אמתי. אימון אישי לחיפוש בן זוג, יכוון מה לחפש בבן הזוג. שלב חשוב מאוד בחיפוש אחר בן זוג, הוא התנהגות נאותה בזמן הדייט.

לפעמים חוזרים כל הזמן על אותה צורת התנהגות מוטעית בדייטים. מי שסובל מחוסר רגישות לזולת, עלול להתקשות מאוד במציאת בן זוג, משום שכל פגישה תסתיים בכישלון, ותחושת עלבון או חוסר התאמה של הצד השני. יש אנשים שזקוקים לתקופה מסוימת של אימון ותרגול של יחסים בינאישיים.

היזהרו שלא להתמכר לאפליקציות להיכרויות

צריך להיזהר שחיפוש בן הזוג באפליקציות להיכרויות לא יהפוך להתמכרות. לפעמים בילוי של שעות על גבי שעות באפליקציות להיכרויות מראה על סוג מסוים של התמכרות.

כשמחליטים להתחיל להשתמש בשירותי אפליקציות להיכרויות, יש לקבוע כללים ברורים ובעיקר להקציב זמן לעניין, והאם אנחנו באמת רציניים ברצון שלנו להכיר על מנת להתחתן.